Wyślij wiadomość
Dom

Guangzhou Yujinfu Jewelry Factory profil firmy

profil firmy

Specjalizujemy się w produkcji biżuterii od 2006 roku, OEM i ODM wszelkiego rodzaju naszyjniki ze srebra / mosiądzu 18K / 14K / 10K / 925, kolczyki, bransoletki, bransoletki, pierścionki itp. Jesteśmy jednym z najlepszych producentów biżuterii, którzy sprzedają bezpośrednio hurtownikom i detalistom na całym świecie i skupiamy się na tworzeniu serii biżuterii średnio-wysokiej rynku od ponad 15 lat.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Przez lata ciężko pracowaliśmy i aktywnie kultywowaliśmy i zwiększaliśmy zdolność pracowników do samodzielnej innowacji.Kompleksowa renowacja i modernizacja oryginalnej siedziby firmy, obiektów i wyposażenia oraz nowoczesne zarządzanie komputerem.Mam nadzieję na nawiązanie długotrwałych partnerstw i zdobycie reputacji na rynku.

Zwiększamy skalę handlu i klientów na całym świecie.Dzięki dobrej reputacji zdobyliśmy zaufanie naszych klientów.Pomaga w modernizacji naszego kraju i promuje wymianę gospodarczą i techniczną z resztą świata.Z niecierpliwością czekamy również na zacieśnienie przyjaźni z innymi krajami i wywarcie pozytywnego wpływu.

Mamy gorącą nadzieję, że Ty i my razem, ramię w ramię, stworzymy wspaniałą przyszłość.

Guangzhou Yujinfu Jewelry Factory Guangzhou Yujinfu Jewelry Factory Guangzhou Yujinfu Jewelry Factory Guangzhou Yujinfu Jewelry Factory Guangzhou Yujinfu Jewelry Factory Guangzhou Yujinfu Jewelry Factory
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Bliski Wschód

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Yujinfu

Ilość pracowników : 30~60

Coroczne wyprzedaże : 500000-1000000

Rok założenia : 2006

pc Export : 80% - 90%

Main Market: North America, Europe, South America